Note: You must be registered in order to post a reply. To register, click here. Registration is FREE!
T O P I C R E V I E W
Kasper Thomsen
Posted - 30 Nov 2005 : 18:10:09 .. Nogen der har haft lige så meget spyt på skærmen som jeg har.???? Det er da belastende, at når man trykker, og der så ikke sker noget med de fede ben de render rundt med..
2 L A T E S T R E P L I E S (Newest First)
Kasper Thomsen
Posted - 01 Dec 2005 : 11:46:15 Hvad så hvis man ikke har en lillesøster.?
Men, det er ski da godt TRÆLS..
GoodPeace
Posted - 30 Nov 2005 : 18:34:21 Søg på lag problemer her på forum, det kan man vist roligt sige er et omfattende problem i fifa 06.
Der er mange mulige grunde til lag, her er de væsentlige:
- andre processer på den ene eller begge PC'ere (spy- & adware/fildeling/chat/mail/browser/microsoft produkter) - dårlig internetforbindelse - dårlig internet-udbyder - for meget grafik-behov på den ene pc ifht maskinkraft. - forskel i grafik-opløsning/detail level på de 2 pc'ere. - lillesøster løser puslespil på disney.com (giv hende en iskage og en dvd med popstars-Jon)
Der er måske andre ting, der kan være betydende, men de her er vist de oftest forekommende.